Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Wróć

Informacja o braku dostepu do internetu

Informujemy, że ze względu na awarię – zerwanie światłowodu przy budowie trasy S-10 – nie ma dostępu do internetu w Urzędzie Gminy i Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej.
Nie działają telefony i niemożliwe jest załatwianie spraw w oparciu o internet jako środek przekazu.
Możliwa jest tylko bezpośrednia obsługa Mieszkańców.
Ze względu na bezpośrednie łącze działa Urząd Stanu Cywilnego.
Taka sytuacja utrzyma się do końca dnia.

Powiadom znajomego