Informacja o braku dostepu do internetu
Informujemy, że ze względu na awarię – zerwanie światłowodu przy budowie trasy S-10 – nie ma dostępu do internetu w Urzędzie Gminy i Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej.
Nie działają telefony i niemożliwe jest załatwianie spraw w oparciu o internet jako środek przekazu.
Możliwa jest tylko bezpośrednia obsługa Mieszkańców.
Ze względu na bezpośrednie łącze działa Urząd Stanu Cywilnego.
Taka sytuacja utrzyma się do końca dnia.