Ważny komunikat. Stanowisko ds. obsługi przedsiębiorców będzie nieczynne.
Uprzejmie informujemy, że w dniach 24 i 25 czerwca 2025 r. stanowisko ds. obsługi przedsiębiorców będzie nieczynne. Przypominamy, że sprawy związane z działalnością gospodarczą można załatwić w dowolnym urzędzie gminy.
Dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za utrudnienia!