Dane kontaktowe pracowników urzędu

STANOWISKO

IMIĘ
I NAZWISKO

E-MAIL

NUMER TELEFONU

WÓJT Wojciech Oskwarek kancelaria@nowawieswielka.pl(52) 320-68-68
SEKRETARZ Leszek Latosiński
sekretarz@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-68
SKARBNIK Władysława Papiskancelaria@nowawieswielka.pl(52) 320-68-68
REFERAT ORGANIZACYJNY


Kierownik Małgorzata Ćwierdzińska m.cwierdzinska@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-61
Obsługa organów gminy, informatyka

Szymon Giżycki

sz.gizycki@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-45
Współpraca z organizacjami pozarządowymi i promocja Gminy
Anna Bialik-Pieszak
a.bialik-pieszak@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-71
Stanowisko administracyjno-kancelaryjneJoanna Zbrojewskakancelaria@nowawieswielka.pl(52) 320-68-52
Stanowisko ds. archiwum zakładowegoEdyta Błachute.blachut@nowawieswielka.pl(52) 320-68-68
URZĄD STANU CYWILNEGO Mirosław Bogusz m.bogusz@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-62
Ewidencja Ludności, Administrator Biuletynu Informacji Publicznej
Łukasz Michalik
l.michalik@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-59
RADCA PRAWNY Krzysztof Nowacki k.nowacki@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-53
REFERAT BUDŻETU I FINANSÓW


Kierownik Dorota Wydrand.wydran@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-79
Księgowość budżetowa
Barbara Chojnacka
Monika Ziółkowska
b.chojnacka@nowawieswielka.pl

m.ziolkowska@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-60
Windykacja należności podatkowych i wszelkich opłat
Barbara Puchała b.puchala@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-64
Księgowość podatkowa Małgorzata Murawska m.murawska@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-70
Księgowość podatkowa Wiesława Kowalska
Halina Kucharska
w.kowalska@nowawieswielka.pl

h.kucharska@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-63
(52)
320-68-77
Stanowisko ds. kasowych Krystyna Halamus -
(52) 320-68-41
REFERAT INWESTYCJI, BUDOWNICTWA
I INFRASTRUKTURY KOMUNALNEJ



Kierownik Sławomir Silecki s.silecki@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-42
Stanowisko ds. dróg i infrastruktury komunalnej
Roberto Krzyżanowskir.krzyzanowski@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-48
Stanowisko ds. inwestycji i remontów
Janusz Marczak
j.marczak@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-73
Stanowisko ds. gospodarki komunalnej i remontów
Daniel Jarzębecki
d.jarzebecki@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-71
Stanowisko ds. gospodarki odpadami komunalnymi
Ewa Chabele.chabel@nowawieswielka.pl(52) 320-68-51
Stanowisko ds. gospodarki odpadami komunalnymiJustyna Czyżj.czyz@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-76
REFERAT PLANOWANIA PRZESTRZENNEGO,
GOSPODARKI GRUNTAMI
I OCHRONY ŚRODOWISKA



Kierownik Ryszard Ładziński r.ladzinski@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-43
Warunki zabudowy i rolnictwo

Gospodarka gruntami i nazewnictwo ulic

Ochrona środowiska


Opłata adiacencka
Elżbieta Lisiecka

Roman Paciorek

Agata Pachocka

Elżbieta Jankowska
e.lisiecka@nowawieswielka.pl


r.paciorek@nowawieswielka.pl


a.pachocka@nowawieswielka.pl


e.jankowska@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-44

(52) 320-68-44

(52) 320-68-74

(52) 320-68-61

SAMODZIELNE STANOWISKA



Stanowisko ds. zamówień publicznych, aktywizacji gospodarczej i spraw lokalowych  Anita Wysota



a.wysota@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-49


Pełnomocnik ds. informacji niejawnych, spraw obronnych, bezpieczeństwa publicznego i bhp Michał Derkowskim.derkowski@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-45

Stanowisko ds. funduszy europejskich

Agata Panfil
a.panfil@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-58
Stanowisko ds. kontroli zarządczej
Elżbieta Jankowska
e.jankowska@nowawieswielka.pl
(52) 320-68-61
POZOSTAŁE



Ośrodek zamiejscowy Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego
w Bydgoszczy
Renata Czeczka
-
(52) 320-68-47


Wytworzył: Piotr Łęgowski (12 maja 2005)
Opublikował: Piotr Łęgowski (12 maja 2005, 09:47:47)

Ostatnia zmiana: Szymon Giżycki (6 lipca 2018, 09:42:10)
Zmieniono: Aktualizacja kontaktów do pracowników

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 36236

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij