Apel Wójta Gminy do Mieszkańców09.10.2020

Apel Wójta Gminy do Mieszkańców

09.10.2020

Szanowni Państwo, w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną i wprowadzoną na terenie naszego kraju strefą żółtą, związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, zwracam się do Państwa z prośbą, aby sprawy w Urzędzie Gminy Nowa Wieś Wielka oraz w jednostkach organizacyjnych załatwiać w miarę możliwości zdalnie – kierować pisemne wnioski w formie tradycyjnej lub w sposób elektroniczny przez platformę E-PUAP lub, jeżeli sytuacja tego wymaga, umawiać się telefonicznie na bezpośrednią wizytę. 

Prosimy o dokonywanie  opłat skarbowych na numer konta bankowego Urzędu Gminy Nowa Wieś Wielka: Bank Spółdzielczy o/Złotniki Kujawskie - 61 8142 1059  0616 3365 2000 0001 oraz pozostałych opłat (m.in. podatków, odpadów) na indywidualne numery rachunków bankowych. 

Ograniczenie kontaktów w siedzibach Urzędu i jednostek organizacyjnych gminy z pewnością przełoży się na polepszenie zachowywania dystansu społecznego. Prosimy o dostosowanie się do wymogów obowiązujących w strefie żółtej. Noszenie maseczek we wszystkich obszarach życia społecznego jest obowiązkowe. Wychodząc z domu musimy zasłaniać usta i nos. Winniśmy unikać większych skupisk ludzkich i podporządkowywać się zasadom obowiązującym w instytucjach służby zdrowia, kultury, urzędach, placówkach oświatowych, restauracjach i na imprezach okolicznościowych. 

Prosimy Państwa o ostrożność i wyrozumiałość dla wprowadzanych ograniczeń.  Starajmy się wzajemnie chronić i wspierać, by możliwie szybko nasze życie wróciło do stanu sprzed epidemii. 

WÓJT GMINY NOWA WIEŚ WIELKA
/-/ Wojciech Oskwarek

metryczka


Wytworzył: Wojciech Oskwarek, Wójt Gminy Nowa Wieś Wielka (9 października 2020)
Opublikował: Anna Bialik-Pieszak (9 października 2020, 12:00:01)

Ostatnia zmiana: Anna Bialik-Pieszak (9 października 2020, 12:09:53)
Zmieniono: Aktualizacja

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 203