Komunikat Wójta Gminy Nowa Wieś Wielka z dnia 21 kwietnia w sprawie funkcjonowania Urzędu Gminy21.04.2020

Komunikat Wójta Gminy Nowa Wieś Wielka z dnia 21 kwietnia w sprawie funkcjonowania Urzędu Gminy

21.04.2020

Szanowni Państwo,
w nawiązaniu do komunikatu z dnia 6 marca 2020 r. oraz uwzględniając wprowadzane w życie decyzje Rządu dotyczące stopniowego wycofywania się z ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa, informuję, co następuje.
Od dnia 17 marca br. drzwi Urzędu naszej Gminy są zamknięte dla Interesantów. Ograniczenie to zostało wprowadzone ze względu na chęć zachowania bezpieczeństwa zarówno Klientów jak i Urzędników. Niemniej jednak wszystkie wpływające sprawy są systematycznie załatwiane. Dziękuję Państwu za zrozumienie tej sytuacji i składanie wniosków jedynie w najważniejszych sprawach. 
Od 22 kwietnia 2020 r., będziemy obsługiwać Państwa we wszystkich sprawach, z którymi zwrócicie się do Urzędu, ale musimy podporządkować się zasadom bezpieczeństwa. Podejmiemy Państwa zabezpieczeni w maseczki ochronne i każdorazowo wprowadzimy do budynku. Dlatego proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny albo  e-mailowy i umówienie się lub ewentualne zapukanie do drzwi Urzędu.
Sprawy prowadzone przez Oddział Zamiejscowy Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy działający w naszym Urzędzie będzie funkcjonował zgodnie z zasadami wypracowanymi przez Starostę Bydgoskiego. 
Jeszcze raz dziękuję Państwu za zrozumienie tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji i mam nadzieję, że już niebawem nasze życie wróci do stanu, który określaliśmy, nie tak dawno jako normalny.                                                       
WÓJT GMINY NOWA WIEŚ WIELKA                                                                                                         
                                                         /-/ Wojciech Oskwarek 

metryczka


Wytworzył: Wojciech Oskwarek, Wójt Gminy Nowa Wieś Wielka (21 kwietnia 2020)
Opublikował: Anna Bialik-Pieszak (21 kwietnia 2020, 16:10:51)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 130